FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 FAQ CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY

 

1. CZY FOTOGRAFIAREKLAMOWA.eu TO AGENCJA MODELEK? CZYM SIĘ PAŃSTWO ZAJMUJECIE I KTO TWORZY WASZĄ EKIPĘ?

FOTOGRAFIAREKLAMOWA.eu to grupa ludzi z dużym doświadczeniem w swoim fachu, która tworzy wspólną ofertę dla klienta indywidualnego i biznesowego. Są wśród nas wizażyści, styliści, graficy i jest doświadczony fotograf. Więcej znajdziecie w specjalnej zakładce NASZA EKIPA.

Nie jesteśmy agencją. Nie organizujemy pokazów mody i nie wynajmujemy hostess. Nie tworzymy banków twarzy. Interesuje nas wyłącznie wysokiej klasy fotografia.

 

2. MOJA CÓRKA JEST NIEPEŁNOLETNIA – CZY MOŻE ZACZĄĆ REGULARNĄ PRACĘ PRZY POZOWANIU DO ZDJĘĆ?

Oczywiście, ale tylko w ograniczonym zakresie i w obecności opiekuna prawnego. Opiekun musi wyrazić pisemną zgodę na pozowanie do zdjęć i załatwić wcześniej wszelkie formalności.

 

3. POZOWAŁAM DO SESJI OKŁADKOWYCH DLA ELLE I GALI. BRAŁAM UDZIAŁ W KAMPANII REKLAMOWEJ SIECI HOTELI, A OD NIEDAWNA JESTEM TWARZĄ MARKI KOSMETYKÓW. W JAKI SPOSÓB MOGĘ Z PAŃSTWEM WSPÓŁPRACOWAĆ?

Jeśli jesteś zawodową modelką szukającą zleceń na własną rękę, to takie osoby zapraszamy na spotkanie z branżowym CV, na którym uzgadniamy wszelkie zasady współpracy. Przedstawiamy konkretne projekty i wszelkie warunki dotyczące okoliczności sesji i wynagrodzenia. Staramy się unikać pośrednictwa agencji modelek, które generuje dodatkowe koszty.

 

4. JESTEM DOŚWIADCZONĄ FOTOMODELKĄ. MAM KONTO NA PORTALU SPOŁECZNOŚCIOWYM I KILKADZIESIĄT SESJI TFP ZA SOBĄ. CZY MOŻLIWA JEST WSPÓŁPRACA „OD RĘKI’?

Dla nas określenie „doświadczona fotomodelka” dotyczy doświadczenia komercyjnego. Można zrobić tysiąc sesji TFP (artystycznych) i nie mieć pojęcia o pracy na profesjonalnym, komercyjnym planie zdjęciowym. W takim przypadku współpraca może się zacząć jedynie po sesji przygotowawczej.

 

5. OD ZAWSZE MARZYŁAM O KARIERZE FOTOMODELKI. NIE MAM DOŚWIADCZENIA. CO MAM ZROBIĆ?

Wysłać co najmniej dwa aktualne zdjęcia na nasz adres i czekać na ewentualną odpowiedź. Jeśli będziemy zainteresowani współpracą, to w mailu podamy jej szczegółowe zasady.

 

6. CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ, ABY AMATORKA OD ZARAZ ROZPOCZĘŁA PRACĘ KOMERCYJNĄ BEZ PRZYGOTOWANIA?

Nie ma takiej możliwości. Wpuszczenie amatorki bez przygotowania na plan profesjonalnej, komercyjnej sesji zdjęciowej skutkuje utratą klienta i zlecenia. To nie jest miejsce na naukę i zadawanie pytań.

 

7. CO OBEJMUJE KOSZT SESJI PRZYGOTOWAWCZEJ I JAKA JEST GWARANCJA DALSZEJ WSPÓŁPRACY?

Koszt sesji przygotowawczej obejmuje: makijaż i fryzurę, pracę w studio lub we wnętrzach, pracę fotografa i jego asystenta i obróbkę zdjęć. Jeśli będziesz uważnie słuchać tego, co mówimy i stosować się do naszych poleceń – możemy dać pisemne potwierdzenie dalszej współpracy.

 

8. CZY SĄ JAKIEŚ DODATKOWE KOSZTY POZA TYM JEDNYM?

Nie ma. Mając podstawy możesz podglądnąć pracę bardziej doświadczonych koleżanek na planie sesji komercyjnej i spróbować swoich sił.

 

9. CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA KOSZTÓW W CZASIE? NA PRZYKŁAD PO OTRZYMANIU KONKRETNYCH ZLECEŃ?

Nie ma takiej możliwości. Nie jesteśmy agencją. To są koszty doraźne, które trzeba pokryć tu i teraz.

 

10. CZY MUSZĘ SIĘ ZGADZAĆ NA WSZYSTKIE PROPOZYCJE ZDJĘCIOWE, W KAŻDYM ZAKRESIE POZOWANIA, CZY MOGĘ SOBIE WYBRAĆ TO, CO MNIE INTERESUJE?

Nie ma takiej konieczności. Można zrezygnować z propozycji – bez wpływu na dalszą współpracę. To samo dotyczy zakresu pozowania: to wyłącznie Twój wybór.

 

 

 

 

 

 

COPYRIGHT BY FOTOGRAFIAREKLAMOWA.eu 2021

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Są one dla Twojego komputera w stu procentach bezpieczne, a ich użycie ułatwia Ci korzystanie z naszej strony. Szczegółowe informacje na temat polityki prywatności znajdziesz w odpowiedniej zakładce.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Ok