NASZA EKIPA

                                                                  ASMAGUS FOTOGRAFIA

Zawodowo zajmuje się fotografią od 15 lat, Przez ten czas zdobył sobie szacunek i uznanie klientów. Stale prowadzi warsztaty i staże dla nauczycieli fotografii z całej Polski. 

                                                                          ANETA CIOŁEK

Wizażystka, kolorystka i charakteryzatorka. Posiada dyplom HND MAKE-UP ARTISTRY. W czasie 10-letniego pobytu na Wyspach zdobyła doświadczenie przy różnego rodzaju projektach wizerunkowych, prowadziła lekcje indywidualne, a także warsztaty makijażu w Edynburgu, Londynie I Madrycie. Specjalizuje się w przeprowadzaniu profesjonalnych analiz kolorystycznych

                                                         MARCELINA NOWAK – GOZDECKA

Ogromne zaangażowanie, niemałe umiejętności i duże poczucie humoru. Marcelina jest w naszym teamie od 2015 roku. Zawsze sumienna i uśmiechnięta. Potrafi tworzyć najbardziej skomplikowane makijaże. Bardzo dokładna w tym, co robi. Ma na swoim koncie pracę przy programach telewizyjnych i teledyskach. Udziela indywidualnych lekcji makijażu. Wspólnie tworzyliśmy katalogi reklamowe i zdjęcia dla banków fotografii.

ddddd

                                                                   KATARZYNA DŁUGOSZ

Dyplomowana stylistka. Finalistka “Bitwy Stylistów 2018” – ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Answear.com, I miejsce w konkursie dla stylistów – Fashion Inside 2018.

Publikacje: Make Up Trendy Magazine, Miasto Kobiet, Lounge Magazine, Unique Mag, Elegant Magazine, Volant Magazine, 7Hues Magazine (okładka), Cliche Paris Magazine

                                                                       WIOLA KONIECZNY

Wiola jest jedną z najważniejszych osób w naszej ekipie. To ona kontaktuje się z klientami i konsultuje wszystkie okoliczności sesji. Współdecyduje o wyborze miejsca i składzie ekipy.  Zajmuje się wsystkim, co dotyczy przygotowania i produkcji sesji zdjęciowych. Jest osobą wartą zaufania. Z doświadczeniem w branży, marketingu i zarządzaniu zasobami ludzkimi. 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                               COPYRIGHT BY FOTOGRAFIAREKLAMOWA.eu 2021

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Są one dla Twojego komputera w stu procentach bezpieczne, a ich użycie ułatwia Ci korzystanie z naszej strony. Szczegółowe informacje na temat polityki prywatności znajdziesz w odpowiedniej zakładce.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Ok